אודות גנזים

אוצר בלום של היסטוריה יהודית

לאורך כל ההיסטוריה העשירה שלנו, מאז הפכנו לעם ועד היום, משמשת עבורנו המילה הכתובה יסוד מוצק של אמונה וחוסן. החל בכתבי הקודש שנמסרו מפי הגבורה, יצירות שנכתבו על-ידי קדמונים, ראשונים ואחרונים, ועד ליצירות ומכתבים פריט-עטם של ענקי הרוח בכל הדורות; החל בספרים שיצאו מתחת מכבש הדפוס בראשית ימיו, כותרים מהוצאה ראשונה ועד לפריטי אספנות עתיקי יומין בתחום היודאיקה, ביניהם כאלו הקיימים מזה מאות שנים – כל אותם שרידים יקרים המייצגים את ההיסטוריה של עם ישראל, פותחים בפנינו צוהר לימי הזוהר של מורשתנו ומזמינים אותנו להטות אוזן קשבת לרחשי העבר.

במהלך עשרים השנים האחרונות, "גנזים" מתמקד בחקר ההיסטוריה היהודית, שימור עברו המפואר של עמנו ושיתוף אחרים במורשתו העשירה. אנחנו מציעים ללקוחותינו את האפשרות לגעת בעבר המשותף לכולנו, להתחבר למורשת. "גנזים," כבית המכירות הפומביות המוביל עבור אספנים פרטיים ומוסדות, מנגיש את ההיסטוריה היהודית לכולם.

הפריטים, שנוצרו בתקופות שונות בהפרשים של מאות שנים, במקומות שונים הרחוקים זה מזה אלפי מילין, מתפרשים על-פני מדינות, יבשות וקהילות שונות בכל קצווי תבל, מציעים לכל יהודי את האפשרות לגלות ולמצוא את המורשת הייחודית לו, המונצחת בפריטי האספנות היקרים העומדים למכירה ב"גנזים." כאן תוכלו למצוא ספרי קודש בלעדיים במהדורה הראשונה, מכתבים שנכתבו ונחתמו בידי רבנים ואדמו"רים חשובים משנים עברו, וכתבי-יד מקוריים עם חידושי תורה של תלמידי חכמים מפורסמים משנים קדמוניות ועד לזמננו אנו.

צוות המומחים של "גנזים" מיומן באיתור חפצים היסטוריים נדירים ואימות האותנטיות שלהם. אנחנו עוקבים אחרי סיפורו ומתעדים את עברו של כל פריט ופריט ומוודאים את זהותו של כל מי שהחזיק בבעלות עליו, ומתחייבים לכך שכל פריט העומד למכירה הינו בבחינת פנינה היסטורית מקורית.

העניקו לעצמכם מתנה נצחית שהיא חלק מעברו המפואר של עם ישראל!

פנקו את עצמכם בטעימה מן העבר המשותף שלנו. התענגו על ההיסטוריה היהודית המפעימה. הפכו את המורשת לקניין פרטי שלכם.

צור קשר:

טלפון ארה"ב:
845-5019990

אימייל:
[email protected]

ווצאפ:
845-8261645

האם אתם

מעוניינים

למכור?

Contact:    ×